Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com Server Rack Shelf - 1U - Adjustable Mount Depth - Heavy Duty - Hylla för rack - svart - 1U - 19" - för P/N: RK1233BKM, RK2433BKM, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BKB, RK4242BK24, RK4242BK30
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
ADJSHELFHDV
EAN
0065030848152
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Kallvalsat stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.2 cm |
| Djup | 70 cm |
| Höjd | 4.37 cm |
| Vikt | 5.4 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 150 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Inställningsbart djup, ventilerad |
| Standarder som följs | RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: 2636CABINET, 4POSTRACK12, 4POSTRACK12A, 4POSTRACK12U, 4POSTRACK25, 4POSTRACK25U, 4POSTRACK36, 4POSTRACK42, 4POSTRACKBK, 4POSTRACKHD, 7236CABINET, RK1233BKM, RK1236BKF, RK1833BKM, RK2236BKF, RK2433BKM, RK2536BKF, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BK, RK4236BKB, RK4242BK, RK4242BK24, RK4242BK30, RKQMCAB12 |
|