Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com Väggmonterbart serverrack med inbyggd hylla - solitt stål - 8U - Stativ (väggmontering) - svart - 8U - 19" - för P/N: CABSCRWS1032
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
WALLSHELF8U
EAN
0065030866439
| Allmänt |
| Produkttyp | Stativ (väggmontering) |
| Produktmaterial | Massivt stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 8U |
| Bredd | 48.26 cm |
| Höjd | 44.45 cm |
| Innermått | 45.21 cm x 45.72 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 34 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: CABSCRWS1032 |
|