| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 44.5 cm |
| Djup | 70 cm |
| Höjd | 4 cm |
| Vikt | 4.4 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 79.4 kg |
| Egenskaper | Inställningsbart djup, ventilerad |
| Standarder som följs | RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 1 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: 2636CABINET, 4POSTRACK12, 4POSTRACK12A, 4POSTRACK12U, 4POSTRACK25, 4POSTRACK25U, 4POSTRACK36, 4POSTRACK42, 4POSTRACKBK, 4POSTRACKHD, 7236CABINET, CABCAGENUTS6, CABSCREWM5, CABSCREWM52, CABSCREWM6, CABSCREWM62, CABSCREWS, CABSCREWSM6, CABSCRWM520, CABSCRWM620, CABSCRWS1224, RK1233BKM, RK1236BKF, RK1536BKF, RK1833BKM, RK1836BKF, RK2236BKF, RK2433BKM, RK2536BKF, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BK, RK4236BKB, RK4242BK, RK4242BK24, RK4242BK30, RKQMCAB12 |
|