Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com Vertikal väggmonterbart serverrack - solitt stål - 6U - Fäste för väggmontering - svart - 6U - 19"
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
RK619WALLV
EAN
0065030866392
| Allmänt |
| Produkttyp | Fäste för väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 6U |
| Bredd | 50.4 cm |
| Djup | 19.35 cm |
| Höjd | 15.1 cm |
| Innermått | 45 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 56.7 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|