Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
Startech M6 x 12mm - Screws - 100 Pack - M6 Mounting Screws for Server Rack & Cabinet (CABSCREWSM62) - Skruvsats (paket om 100)
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
CABSCREWSM62
EAN
0065030862134
| Allmänt |
| Förpackad kvantitet | 100 (specificationerna gällerenskild post) |
| Produkttyp | Skruvsats |
| Produktmaterial | Stainless steel |
| Förpackningens innehåll | M6-skruv |
| Bredd | 0.6 cm |
| Djup | 1.2 cm |
| Vikt | 210 g |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 2 år |
|